goscrap · notes

Warto być dobrym

Bo po to dostaliśmy talenty, żeby się dzielić. Warto być dobrym choć przez chwilę.

Ludzie niekoniecznie chcą się dzielić. Czasem z tego powodu, że nie mają czym, tak przynajmniej uważają. A dzielenie się jest takie fajne…

Można się dzielić kasą, rzeczami, talentami, a nawet samym sobą. Bo można się podzielić choć uśmiechem. Lubię taki cytat: „Radość dzielona podwójną radością…”. I tak naprawdę jest. Radość się cudownie rozmnaża, gdy chcemy wprowadzić ją w życie innych ludzi w jakikolwiek sposób.

Czasem i mi zdarza się podzielić. Tym razem zrobiłam notes jako inspirację dla GOscrap oraz na akcję charytatywną, która zakończyła się sukcesem.

DSC_0088

DSC_0089

Tak po prostu spontanicznie postanowiłam, że coś zrobię, a czemu nie? Lubię taką spontaniczną twórczość. I nie piszę tego po to, żeby ktoś nagle pomyślał, jaka to ja jestem fajna, że się dziele – no czasami zdarza mi się być fajną. Piszę to po to, aby zachęcić Was do podzielenia się choć uśmiechem z innymi ludźmi.

DSC_0090

DSC_0091

Wiem, że dzielenie nie jest łatwe, szczególnie jak w życiu od ludzi dostaliśmy niejednego przysłowiowego kopa, gdy zawiedliśmy się na ludziach i to bardzo. Chcę jednak powiedzieć Wam, że mimo to warto nie tracić wiary w ludzi, bo istnieją na tym świecie jeszcze tacy, którym warto pomagać, do których warto się uśmiechać. A czasem i warto się uśmiechnąć do tych, którzy nas nie traktują dobrze, aby im pokazać, że mimo to mamy się świetnie.

DSC_0085

A tak na samym końcu jak już o dzieleniu to chciałabym się z Wami podzielić. Jeżeli po przeczytaniu postu znajdzie się kilku chętnych na niespodziankę, to wylosuję szczęśliwca i prześlę coś, co zrobiłam sama. Czekam do 16.09. Wtedy Młodszy ma urodziny i wtedy komuś dam prezent.

Miłej nocy.

Reklamy

12 myśli na temat “Warto być dobrym

  1. Ja także przekonałam się, że dzielenie się jest wspaniałe, choć zdarza mi się – przyznaję – wziąc udział w jakiejś akcji, wysyłając prace, a później o tym zapominam zupełnie w codziennym zabieganiu. I wtedy przychodzi podziekowanie z informacją, że moje prace sprzedały się, a pieniądze bardzo pomogły coś wyremontować, wesprzeć rehabilitację, itp.
    To miłe uczucie, gdy dokłada się swoją cegiełkę do czyjegoś szczęścia.
    A notes zrobiłaś wspaniały i nie dziwi mnie, że znalazł nowego właściciela!
    PS. Uwielbiam niespodzianki! Piszę się na to! 🙂

    Polubione przez 2 ludzi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s