inspiracja · mix media · tag

Urodzinowy tag

Dać się ponieść chwili i nie myśleć co będzie…

… tak bardzo chciałabym nie myśleć. Nie mieć na głowie niepotrzebnych trosk, zmartwień i smutnych myśli. Fajnie byłoby no nie?!

Podziwiam ludzi, którzy umieją nie przejmować się tym co było, mają na pewno kilka kilo mniej balastu ze sobą. Niemniej jednak sama powkurzam się, trochę się nagadam, choćby sama ze sobą. Przyjmuje na klatę to co jest. Nie mam innego wyjścia…

Myślę, że pewnymi ludźmi po prostu nie warto zaprzątać sobie głowy. Naprawdę szkoda na to czasu. Wiele złości, zawiści… i nie wiem po co. Zamiast cieszyć się tym, że komuś się udało i napędzać się tą siłą, bo przecież to oznacza, że mi też się uda. Nie ma innej opcji.

IMG_20180518_174606

Wiele rzeczy nieprzewidywalnych, tak jak np. choroby, ale jak i również chwile szczęścia. Nieprzewidywalne jak moje prace. Bo ja siadając do swojego kącika nawet nie wiem co zrobię: kartkę, notes, scrap…

A nawet jeżeli mnie olśni to nie mam zielonego pojęcia jak ma to wyglądać.

IMG_20180518_174622

Mój proces twórczy jest podobny do mojego życia, nieprzewidywalny. Czasem coś się spieprzy po drodze, czasem się wkurzam, że nie mam możliwości tworzyć, bo za mało czasu, dzieci kręcą się i krzyczą. Najlepsza zabawa wtedy jak zaczynam się skupiać, a ich szaleństwa, ryki i krzyki wtedy osiągają apogeum.

IMG_20180518_174628

Ale mimo to jakoś na końcu udaje się coś stworzyć. Jest sukces.

I tak trzeba podchodzić do życia. To nic, że życie nie po naszej myśli się toczy, psikusy i chochliki wkradają się w między czasie. A i czasem mamy serdecznie dość. To nic, że dostajemy nie raz kopa w pewną część ciała, że odwracają się ludzie, których spotykamy na naszej drodze.

To nic, że czasem czujemy się samotni na tej planecie…

Bo w ostatecznym rozrachunku będzie pięknie. Czasem będą niedociągnięcia. Nie do końca dokładnie tak jakbyśmy chcieli, ale będzie pięknie.

IMG_20180518_174639

I ta myśl mnie trzyma przy życiu, bo coś musi. Choć czasem nie wierzę w to co mówię to będę powtarzać sobie BĘDZIE DOBRZE. Choćbym miała na tej drodze zostać sama, samiusieńka, to będę szła, pełzała… Bo wiem, że ta droga jest dobra, że chcę nią podążać, bo chcę podążać w tym kierunku wraz ze swoimi najbliższymi.

Nie zmuszam nikogo do tego, aby kroczył wraz ze mną. Na każdym kroku są rozstaje i można odejść.

IMG_20180518_174645

A póki co powstał urodzinowy tag i nawet nie wiem komu go dam 🙂

Podążajcie za Swoimi marzeniami. Nie dajcie się złamać. Nie dajcie się. Będzie dobrze.

Tag zrobiłam jako inspirację dla ArtBrawurki. Z pięknymi papierami Studio Forty oraz mediami 13arts i tekturką SnipArt.

Reklamy

20 myśli na temat “Urodzinowy tag

  1. Otaczaj się ludźmi dobrymi i szczerymi, takimi, którzy Cię kochają i którzy się o Ciebie troszczą! Bardzo długą drogę przeszłam by się utwierdzić, że tak warto się zachowywać.. Może i wygląda to jak jakaś śmieszna selekcja, ale zdrowe serducho, szczęśliwy umysł i spokojne nerwy stawiam na pierwszym miejscu, bo zbyt wielu „przyjaciół” już miałam. A teraz, mam takie świetne przyjaciółki, że w życiu bym je nie zamieniła na te poprzednie „psiapsióły”!
    Ślę mnóstwo ciepła! 🙂

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s