czekoladownik · inspiracja

Dziękujemy

Czasem plany się nie udają, a czasem wręcz przeciwnie…

Czerwiec jest dla mnie trudnym i stresującym miesiącem. Zawsze powtarzam sobie, że nie dam rady czegoś zrobić dla Pań z przedszkola, że kupię po prostu czekolady i tyle, a może aż tyle…

Ale na szczęście udało mi się zrobić czekoladowniki i byłoby ich zdecydowanie więcej, gdyby nie to, że skończyły mi się do nich bazy, ale nikt nie został poszkodowany – mam nadzieję.

DSC_0226

DSC_0227

Bo w tym roku moja córka postanowiła podziękować wszystkim, nawet Panu zajmującemu się ogródkiem i naprawami. Cieszę się, że doceniła Go i wszystkich innych pracowników. A ja postanowiłam jej pomóc w tej realizacji.

Ze względu na to, że ma już prawie sześć lat, jak to dla mnie dumnie brzmi, bo przecież już tylko rok został i idzie do przedszkola, wkręciłam ją w zrobienie tych czekoladowników.

Bo pomijając to, że nie przeszkadzała, starała się zajmować bratem, to zrobiła dla każdego rysunek. Niestety nie udało się zrobić zdjęć, ale cieszę się, że to był jej taki ogromny wkład. Były kwiatki, serduszka, biedronki, słoneczka, a nawet pszczółki.

DSC_0228

DSC_0229

Ogromną pomocą dla mnie było to, że robiłam inspirację dla sklepu ArtBrawurka, coś czasem trzeba wykombinować, a to jest dobry czas na podziękowania, kolejną pomocą były dla mnie papiery, które leżały i nie miałam pojęcia co z nimi zrobić, choć pewnie teraz zrobiłabym z niego kilka notesów – od Laserowe LOVE.

Bardzo pomogła mi też Marta z I love digi, która wysłuchała moich próśb i stworzyła digi do druku. Bez tego wszystkiego pewnie byłyby czekoladki.

DSC_0230

DSC_0231

Ale tu nie chodzi o to, aby robić nie wiadomo co i kupować diamenty, choć niektórym Paniom przedszkolnym przynajmniej należą się medale za dawanie rady z moimi pociechami, tu chodzi o wdzięczność.

Wdzięczność komuś, kto spędza z moim dzieckiem więcej czasu niż ja, wdzięczność za cierpliwość, za podejście, za uśmiech, za dobre słowo… Nie zawsze było kolorowo. Były momenty nie ciekawe, ale to tylko momenty. W perspektywie całego roku to były takie pesteczki.

DSC_0232

DSC_0233

Tutaj moje podziękowania z zeszłego roku i TUTAJ.

DSC_0234

DSC_0235

Pamiętajcie jednak, że czasem warto nie tylko Paniom z Przedszkola i Pracownikom podziękować. Warto podziękować Przyjaciołom, za to że są i dziękować najbliższym za pomoc, za to że tak po prostu są.

DSC_0236

Dziękuję Wam, za to, że jesteście!!!

Reklamy

24 myśli na temat “Dziękujemy

  1. Są wspaniałe! I aż tyle ich powstało!
    U nas wręczamy całą klasą słodkie podziękowania, ale na zajęcia dodatkowe zawsze przygotowuję kartkę lub czekoladownik z indywidualnym podziękowaniem. A nie zawsze zdążę sfotografować.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s